Ольга Сумська знялась у серіалі "Останній москаль-2"

Про це розповів режисер серіалу Семен Горов.

Народна артистка України, "Роксолана" українського кіно Ольга Сумська знялась у серіалі "Останній москаль-2".

Про це повідомив режисер серіалу Семен Горов.

"Ольга Сумська знялась у другому сезоні "Останнього москаля" - і це сюрприз для глядача", - прокоментував Семен Горов.

Також режисер "файної патріотичної комедії" зауважив, що для нього велике щастя працювати з такими відомими акторами як Володимир Горянський, Назар Задніпровський, Юрій Горбунов та Ігор Скрипко, пише "Комсомольская правда".

Порадували Горова на майданчику і молоді артисти.

"Для мене відкриттям став Іван Шаран (грає сільського хлопця Дзюню) – дуже талановитий хлопець", - додав режисер "файної патріотичної комедії".

Ольга Сумська
прес-служба каналу "1+1"
Сумська зіграла у продовженні "Останнього москаля"

Яку роль в серіалі виконає Ольга Сумська, поки таємниця.

Як повідомлялось раніше, у другому сезоні Великі Вуйки чекають великі потрясіння. У рідне село повернеться Дмитро, батько Валери та брат Івана Петрука. Приїзд Дмитра не залишиться непоміченим і стане потрясінням для Великих Вуйок. Терпіння Івана Петрука, який знайшов своє кохання з італійською сусідкою Галиною, також пройде серйозну перевірку на витривалість, адже багатий та цинічний московський брат ні в що не ставить почуття оточуючих.

Автором ідеї та сценаристом української комедії, як і минулого сезону, став Микола Куцик. Над створенням серіалу працювала команда "1+1 Production".

Нагадаємо, що перший сезон серіалу став кращим продуктом останніх років на українському телебаченні. Патріотична комедія "Останніх москаль" - лідер у 2015 році одразу за двома аудиторіями дослідження – 18-54, 50 тис+ и 14-49, 50 тис+

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: