Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оскароносний Гері Олдмен "зіграв у боулінг" своїми 11-ма нагородами

Заповітна статуетка "Оскара" стала остаточним підтвердженням успіху актора у цьому сезоні.

Голлівудський актор Гері Олдмен, який став лауреатом премії "Оскар" у номінації "Найкращий актор", зібрав колекцію із 11 нагород за роль Вінстона Черчілля у фільмі "Темні часи".

59-річний актор назвав свою коллекцію трофеїв  "перемогою" та заявив, що в неділю увечері отримав "найголовніше заохочення для усіх акторів", маючи на увазі саме "Оскар".

На світлинах, які опубліковані у виданні DailyMail, Гері позує в оточенні своїх трофеїв та імітує гру у боулінг, де кеглями виступили нагороди.

Зауважимо, що нагороди, якими пишається актор він отримав за роль у фільмі "Темні часи". Окрім "Золотого Глобусу" та "Оскару" актор має у своєму добутку премії Гільдії кіноакторів США, Вибір критиків, Міжнародний кінофестиваль у Санта-Барбара, BAFTA, Онлайн-критики Лос-Анджелесу, Голлівудська премія за досягнення у кінокар’єрі, Премія Австралійської академії кинематографу та телебачення, Британська незалежна премія кіно та Міжнародний кінофестиваль "Палм-Спрінгс".

Актор зауважив, що ні до чого не вдавався, щоб отримати головну нагороду, а під час своєї промови на церемонії згадав свою 98-річну матір Кейтлін, закликаючи її "ставити чайник", бо він приведе додому "Оскара".

Нагадаємо, у неділю вночі минула 90-та ювілейна церемонія нагородження "Оскару-2018".

Залиште свій коментар

Вибір редакції