Отець Олександр вперше прокоментував свою перемогу на проекті "Голос країни-7"

Отець Олександр вперше прокоментував свою перемогу на проекті "Голос країни-7"

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Олександр Клименко розповів, як рідні переживали за нього.

Переможець "Голосу країни-7" Олександр Клименко дав своє перше інтерв'ю після тріумфу на вокальному проекті.

Отець Олександр завітав у гості до студії "Сніданку з 1+1", де розповів, що за нього дуже переживали близькі.

"Дружина не спала, батьки не спали. Всі переповнені емоціями. Я так розумію, я з усіх, найспокійніший", - сказав отець Олександр.

Він також розповів, як готувався до фіналу проекту. Олександр Клименко зізнався, що за порадою рідних, не стежив за коментарями у соцмережах, аби вони не "збили його з позитивного настрою".

"Я так наперед не думаю, буде перемога, не буде. І те, що я фаворит, мабуть, я знав менше за всіх. Тому що я особливо в соцмережах не сидів в той момент. За порадою мого брата, моїх близьких старався менше читати. Воно відволікало від труда на проекті. На проекті найцікавіше сама участь. А творчість – це творчість. Тут всім не догодиш. Кожен несе свою місію на проекті, і я боявся, що чужі коментарі все ж таки не збили мене з того позитивного настрою. Коментарі бувають різні", - прокоментував отець Олександр.

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Він також подякував команді проекту, яка весь час підтримувала його.

"Завдячуючи всім, хто працює на проекті, наскільки можна було, пробували мої служби співвідносити із графіком репетицій. Я іноді жартував, казав: "Мабуть, на каналі стежать за церковним графіком", за моїм особисто. Тому що іноді виходило так, що я 10 днів підряд зайнятий, служу і потім один лише єдиний день, який у мене є, от там і запис, і якась репетиція", - поділився переможець проекту.

Нагадаємо, у неділю 23 квітня, під час прямого ефіру "Голосу країни" на телеканалі "1+1" визначився переможець сьомого сезону. Ним став Олександр Клименко з команди Тіни Кароль.

У гостях Сніданку - переможець сьомого "Голосу країни" протоієрей Олександр Клименко

У гостях Сніданку - переможець сьомого "Голосу країни" протоієрей Олександр Клименко

Повʼязані теми:

Наступна публікація