Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Племінниця Софії Ротару відмовилась співпрацювати з Росією

Соні Кей запропонували розкрутку в Москві в обмін на бойкот закону про квоти.

Племінниця народної артистки СРСР Софії Ротару, співачка Соня Кей відповіла на пропозицію найбільшої російської музичної компанії щодо укладення контракту з Москвою.

Спадкоємиці співочої династії Софії Ротару запропонували розкрутку в РФ за умови - артистка співатиме винятково російською мовою, а також приєднається до медійних персон, які бойкотують закон про квоти на українські пісні.

Виконавиці обіцяли ротації і ефіри на російських і українських каналах та радіостанціях, а також підтримку на музичному олімпі в Москві.

Соня Кей відповіла на таку пропозицію новим треком та іронічним постом у соцмережі:

"Я задоволена, що після стількох років зверхнього ставлення до українських артистів, російські продюсери визнають – в нашій країні створюється справжній європейський саунд, який їм так хочеться контролювати… Вважаю, що сьогодні артисти не мають права займати "нейтральну" позицію, або виправдовуватись за концерти на території агресора. А вам, панове продюсери, які вважають, що звучати в Україні можна лише за попередньою домовленістю з "сусідами", хочу сказати: якщо у вас закінчився власний творчий матеріал, будь ласка, насолоджуйтесь! Але українською", - написала Соня.

Соня Кей
Соня Кей

Продюсер співачки Володимир Минка прояснив ситуацію і розповів про конфлікт:

"Близько місяця тому нам надійшла пропозиція від найвпливовішої російської музичної компанії щодо укладення контракту, згідно з яким Соня Кей отримає широку ротацію в РФ і, що нас особливо вразило - в Україні. При цьому артистка повинна підтримати бойкот закону про квотування українських пісень, "перекласти" свої хіти, а нові треки випускати винятково російською. Обговоривши цю пропозицію, ми прискорили прем'єру нового синглу Соні "Зоряний саундтрек", презентація якого була запланована на Новий рік. У цій пісні є символічні, на наш погляд, рядки: "Вниз.. i вниз. Вниз по Свiту. Озирнись – все йде по колу, не повернусь знову!...Вниз ... i вниз... Вниз по Свiту... Озирнись – я вже знову вiльна!". Цей трек і став нашою відповіддю Москві", - пояснив Минка.

Нагадаємо, нещодавно вітчизняні музиканти розповіли, як ставляться до квот на українські пісні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції