Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліна Гагаріна прокоментувала свій розрив із Меладзе

Зірка не планує викреслювати Костянтина зі свого життя.

Срібна призерка "Євробачення 2015" співачка Поліна Гагаріна, яка припинила роботу із іменитим продюсером Костянтином Меладзе, пояснила причини свого рішення піти у "вільне плавання".

Гагаріна опублікувала на своїй сторінці у мікроблозі звернення до допитливих прихильників. Артистка назвала розрив творчого тандему із Меладзе "тайм-аутом" та згадує про свою роботу із продюсером виключно теплими словами.

"Останнім часом дуже багатьох цікавить питання припинення співпраці з Костянтином Меладзе. Хочу сказати, що тайм-аут в нашому творчому союзі був узятий ще до Нового року, за обставинами зовсім не пов'язаними зі сваркою або недостатнім взаєморозумінням, оскільки ми з Костею завжди перебували і перебуваємо в дружніх стосунках", - зазначила Поліна.

Окрім того, співачка не виключає можливої подальшої співпраці із Меладзе та запевняє своїх шанувальників, що найближчим часом порадує їх новими піснями та концертами.

 "Ніколи не перестану дякувати за ті приголомшливі пісні, кліпи, що мені подарував Костя за час нашої спільної роботи. Ці твори завжди будуть одними з головних прикрас моєї програми. Я вважаю Костянтина Меладзе геніальним продюсером, композитором, поетом! І хочу сказати окреме дякую йому за те, що під час "Євробачення" він постійно був на зв'язку і дуже підтримував мене! Так, нашу співпрацю призупинено, але наші музичні перемоги не закінчені. А для моїх улюблених шанувальників хочу озвучити наші найближчі плани: нова пісня - вже восени, велике шоу в Льодовому, нове шоу в Крокусі в рамках світового туру і ще багато сюрпризів", - заінтригувала Гагаріна.

Прихильники зірки у коментарях до публікації зазначають, що вони мають надію на відновлення співпраці Поліни та Костянтина.

Нагадаємо, Поліна Гагаріна потужно переспівала хіт Цоя для фільму про українську снайперку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції