Продюсер "Володаря перснів" Вайнштейн втратив роботу через секс-скандал

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Одразу декілька жінок висунули претензії до чоловіка.

Популярного американського продюсера, відомого за роботою над "Володарем перснів", Гарві Вайнштейна звільнили через звинувачення у сексуальних домаганнях.

На адресу кінодіяча надійшли звинувачення одразу від декількох жінок. Після цього він втратив роботу у компанії The Weinstein, повідомляє  The New York Times.

Так, рада директорів установи у своїй офіційній заяві наголосила про прийняте рішення звільнити продюсера "у світлі нової інформації про неправомірну поведінку Гарві Вайнштейна, котра з'явилася в останні декілька днів".

Більше того, у компанії вирішили провести своє розлідування гучної справи.

Нагадаємо, скандал навколо імені Вайнштейна розгорівся після публікації розслідування у The New York Times. Там співробітники продюсера розповідають, що знають про його домагання до жінок.

Газета також стверджує, що Вайнштейн уклав мирові угоди щонайменше із вісьмома жінками.

Продюсер "Володаря перснів" Харві Вайнштейн _1
Reuters
Гарві Вайнштейн

За даними ЗМІ, однією із цих жінок була зірка серіалу "Зачаровані" Роуз Макгавен. Про сексуальні домагання з боку Вайнштейна заявила також актриса Ешлі Джадд. Згідно із її словами, понад 20 років тому Гарві запросив її до готелю на бізнес-сніданок, натомість покликав у свій номер. Він запитав, чи може вона зробити йому масаж і дивитися на нього, поки він перебуває у душі.

Нині Вайнштейн, котрому 65 років, перебуває у безстроковій відпустці.

Нагадаємо, нещодавно Романа Поланскі вчетверте звинуватили у зґвалтуванні неповнолітньої.

Залиште свій коментар

Вибір редакції