Реперка Cardi B заявила про бажання стати політиком

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачка опублікувала відповідний пост у Twitter.

Популярна американська хіп-хоп виконавиця Cardi B, яка не так давно розповіла, як стала жертвою сексуальних домагань, наразі здивувала неочікуваною заявою.

На своїй сторнці у Twitter 27-річна зірка опублікувала кілька постів, в яких заявила, що має намір ініціювати політичну кар'єру.

"Думаю, що хочу бути політиком. Мені подобається уряд, хоч я і не завжди згодна з ним.
Я дивилася документальні фільми про війну. Не важливо, скільки у країни зброї - важливо, скільки у неї людей. Як можна піти проти іншої держави і розв'язати з ним війну, якщо в країні не вистачає патріотизму? Я майже не бачу людей, які стверджують, що їм подобається бути американцями" - зазначила реперка.

Проте коли саме співачка планує піти в політику, вона не уточнила, а лиш зазначила, що їй необхідн трохи підучитися і тоді вона зможе "струснути" Конгрес.

"Я відчуваю, що якщо я повернуся в школу і сконцентруюся, то зможу стати частиною Конгресу. У мене так багато ідей, які мають сенс. Мені просто потрібно пару років в школі, і я тоді все зможу", - зауважила зірка.

Варто зазначити, що це не вперше, коли Cardi B торкнулася політики. 2018 року вона вже заявляла, що цікавиться політологією, урядом і "одержима" президентами і принципами роботи системи.

Нагадаємо,не так давно Cardi B разом з дочкою знялась у чуттєвій та жіночній фотосесії для Vogue.

Залиште свій коментар

Вибір редакції