Російські зірки бояться приїжджати в Україну з концертами

Російські зірки бояться приїжджати в Україну з концертами

Кадишева скасувала свій концерт в Україні

Більшість з артистів скасовують свої виступи.

Через складні взаємини між Росією та Україною виступи російських зірок в Україні автоматично опиняються під питанням, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Приміром, вчора в Києві так і не відбувся концерт російської співачки Надії Кадишевої. Вона відмовилась приїжджати до України, поки між нашими країнами напружена політична ситуація.

Така концертна халепа спровокована агресивною політикою Володимира Путіна. І тим, що частина російських культурних діячів підтримує свого президента. Та в Україні запевняють – попри політичні уподобання, готові провести концерти будь-якої російської зірки.

"Жодних загроз щодо артистів, які приїжджають  до нас концертувати, немає. І я про це буду розмовляти із організаторами, артистами", - сказав директор палацу "Україна" Михайло Кулиняк.

Концерти російських артистів в України опинилися під питанням

Концерти російських артистів в України опинилися під питанням

Розмовляти Кулиняку найближчим часом доведеться з Кубанським козачим хором, Розенбаумом та Лепсом. Їхні концерти мають відбутися в палаці Україна впродовж місяця.

Нагадаємо, більше чотирьохсот відомих російських діячів підтримали дії Володимира Путіна в Росії. Серед них Сергій Безруков, Надєжда Бабкіна, Олег Газманов, кінорежисер Федір Бондарчук, всенародний "Д'Артаньян" Михайло Боярський, гуморист Геннадій Хазанов, піаніст Мацуєв.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Життя зірок
Наступна публікація