Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російському актору Дмитру Пєвцову заборонили в'їзд до Латвії

Актор вважає, що став персоною нон ґрата у країні  через свою політичну позицію.

Російському актору Дмитру Пєвцову заборонили в'їзд до Латвії.

Про це повідомила інформаційна служба радіо Baltkom, посилаючись на свідчення директора ризького центру культури і ділового співробітництва "Будинок Москви" Юрія Силова.

Пєвцов мав приїхати до Латвії минулого тижня зі своїми концертами і напередодні дізнався, що став персоною нон ґрата у країні

"19 і 20 листопада у нас були заплановані його концерти, а також прем'єра його нового художнього фільму. Однак з незалежних від нас і абсолютно не зрозумілих причин Дмитро Пєвцов потрапив до чорного списку", - сказав Силов.

Він додав, що Пєвцову дозволено в'їзд в інші держави Шенгенської зони, заборона була висунута винятково урядом Латвії.

Причини заборони не повідомляються, однак сам Пєвцов вважає, що став нев'їзним у Латвію через відверту підтримку політики Володимира Путіна

"Припускаю, що це могло бути, хоча дивно, стільки часу минуло. Ми були навесні там зі студентами на студентському фестивалі, і я був на прес-конференції, де абсолютно чесно відповідав на запитання, як я зазвичай це і роблю. У тому числі і стосовно Путіна, і стосовно Криму. Оскільки я згоден з тим, що робить Володимир Володимирович, і дуже радий поверненню Криму, я про це там повідомив. Очевидно, це послужило приводом, інших приводів я не бачу", - припустив Пєвцов.

Зауважимо, що таким чином Пєвцов поповнив список заборонених у Латвії зірок, таких як Валерія та її чоловік Йосип Пригожин, Олег Газманов, Йосип Кобзон. У 2014 році уряд Латвії вніс їх до чорного списку.

У МЗС Латвії пояснили, що ці особи своїми діями сприяли порушенню територіальної цілісності і суверенітету України. Рішення було прийнято на підставі 2-ї частини 61-ї статті імміграційного закону.

Залиште свій коментар

Вибір редакції