Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нашивки у вигляді хреста. У Росії розробили військову форму для священиків

Наразі форма розроблена лише для ЦВО. 

У Центральному військовому окрузі РФ розробили польову форму для священиків. Її показали у рамках з'їзду військового духовенства.

Атрибутом військового священика є хрест на шиї поверх форми, пише ТАСС. Зазначається, що ця форма – така, як у звичайного військовослужбовця, але з іншими нашивками.

"Ця форма дуже зручна для роботи священиків під час польових виходів, навчань, виїздів на полігон і стрільби, тому що постійно ходити в рясі незручно для військової служби. Це звичайна форма військовослужбовця, яка відрізняється нашивками і емблемами: на місці, де повинні бути петлички з родом військ, розташований православний хрест, а там, де повинно бути написане прізвище та ініціали військовослужбовця, вишитий церковний сан і ім'я", - зазначив начальник відділення по роботі з військовослужбовцями-вірянами ЦВО Росії Ігор Агафонов.

Згідно з повідомленням, у Центральному військовому окрузі РФ переважає кількість православних військовослужбовців, тому там немає військових частин із штатним помічником мусульманського віросповідання.

Наразі така форма розроблена лише для ЦВО. 

Раніше повідомлялося, що у російської армії з'явився власний ІнтернетЦя Мережа не сполучена з глобальним Інтернетом. Також всередині Мережі у військових є свій поштовий сервіс, через який можна передавати секретну інформацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції