У російської армії з'явився власний Інтернет - ЗМІ

Всередині Мережі є свій поштовий сервіс, через який можна передавати секретну інформацію.

Збройні сили РФ завершили розгортання військової комунікаційної системи під назвою "Закритий сегмент передавання даних". Ця Мережа не сполучена з глобальним Інтернетом.

Всі комп'ютери, які підключені до Інтернету Збройних сил РФ, захищені від підключень несертифікованих флешок та зовнішніх жорстких дисків, пишуть "Известия" з посиланням на джерело у військовому відомстві. Зазначається, що всередині Мережі у військових є свій поштовий сервіс, через який можна передавати секретну інформацію.

Згідно з повідомленням, у кожній військовій частині стоять сервери, які шифрують інформацію та розбивають її на кілька пакетів. Потім вони передають цю інформацію далі. Своєю чергою, доступ до серверних приміщень суворо обмежений.

Окрім того, на основному ресурсі Мережі створено безліч доменів третього рівня. Переглядати сайти військової комунікаційної системи можна лише через комп'ютери, які сертифіковані службою захисту державної таємниці. До цих комп'ютерів неможливе підключення сторонніх несертифікованих пристроїв. Зокрема, кожна спроба підключити куплену в магазині флешку контролюється спеціальним програмним забезпеченням і фіксується.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив про необхідність регулювання Інтернету. Він зазначив, що займатися цим повинні міжнародні організації. Крім того, за його словами, з'явилися досконалі системи електронного стеження, що "загрожує безпеці і суверенітету держав і підстьобує гонку інформаційних озброєнь". 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: