Рудий "Іванушка" Григор'єв-Аполлонов вперше прокоментував смерть рідної сестри

Артист записав відеозвернення до шанувальників.

Соліст гурту "Іванушки International" Андрій Григор'єв-Аполлонов вперше прокоментував смерть рідної сестри Юлії, якої не стало 22 липня.

На сторінці у Facebook співак виклав двохвилинне відеозвернення до шанувальників, у якому розповів, як йому важко після втрати рідної людини.

"У мене сталося горе, друзі, горе. Померла моя кохана єдина сестричка, сьогодні я готовий сказати, що, на превеликий жаль, моє життя наполовину зупинилося. Хто втрачав близьких, мене зрозуміє. Я не можу прийти до тями, мені реально фігово. Ми приїхали до Горно-Алтайська, пейзаж чудовий, але я думаю про свою сестру", - сказав Андрій.

Відео він підсумував словами, що, як говорять друзі Григор'єва-Аполлонова, життя триває, проте в серці артиста "його Юля".

Ребят,такая вот фигня. Наполовину мёртв. Слова с трудом. Моя Юленька.(((

Опубликовано Andrey Grigoryev-Appolonov 5 августа 2017 г.

Нагадаємо, Юлія Григор'єва-Аполлонова померла 22 липня у 52-річному віці. Відомо, що жінка страждала від астми. Про смерть Юлії у соцмережі повідомив її чоловік, Андрій Григор'єв-Аполлонов-молодший. Закохані зіграли весілля два роки тому і тоді Андрій вирішив взяти прізвище дружини.

Залиште свій коментар