Перейти до змісту
Сам собі барбер: Дзідзьо вперше розповів, як доглядає свою пишну бороду

Сам собі барбер: Дзідзьо вперше розповів, як доглядає свою пишну бороду

Артист згадав часи, коли від штучної бороди його нудило.

Фронтмен гурту DZIDZIO Дзідзьо (Михайло Хома) і тренер "Голосу.Діти" розповів про свій найголовніший талісман – бороду.

У коментарі журналістами ТСН.ua виконавець зізнався, чому саме борода стала для нього головним акцентом в образі. Також артист поділився, чому він відмовився від штучної бороди на користь натуральної.

"Ще на початку своєї музичної кар’єри я вирішив, що борода – це моє і без неї, мене просто не будуть впізнавати. Я розумів, щоб відростити бороду, потрібно буде дуже багато часу. Тому мене переконали у тому, щоб я не морочив собі голову і постійно одягав штучну бороду. І так я ходив 5 років, поки мене не почала вона нервувати, а від її запаху мене ще й нудило. Після цього я зрозумів, що треба щось вирішувати. Тому я почав відпускати свою, натуральну бороду", - зізнається зірка.

Дзідзьо Дзідзьо

Окрім того, Дзідзьо нам вперше розповів, як доглядає свою густу бороду. Виявляється, артист не користується послугами професіоналів та не ходить до барбершопів (себто перукарень для бороданів).

"Густа та довга борода – це генетика. До всіляких барбершопів я не ходжу й олійку для росту не втираю. Якщо я бачу, що є лишній волосок, я підстригаю самостійно. А щоб борода була пухнаста, я використовую шампуню у два рази більше, адже тепер треба мити дві голови", - коментує співак.

А лише місяць тому Дзідзьо згадав минуле та показав шанувальникам, який мав вигляд, коли бороди ще й у проекті не було.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин