Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Щоб ти здохла": ображена MARUV відповіла хейтерам у Мережі

"Щоб ти здохла": ображена MARUV відповіла хейтерам у Мережі

Артистка зізналася, що часто зіштовхується з булінгом.

Співачка MARUV не витримала великої кількості негативних коментарів, які на неї ллються у соцмережі, і вирішила відповісти хейтерам.

Виконавиця поділилася, що чи не щодня стає жертвою булінгу і її це сильно ображає.

"Чому ви вважаєте, що ваша позиція - єдина правильна, а всі, хто думають не так, є людьми другого сорту? Така позиція - пережиток середньовіччя. Ми давно вже пішли вперед і виросли до демократії і свободи слова і вибору", - зауважила артистка.

MARUV_1
instagram.com/maruvofficial

MARUV додала, що "в нашій країні таке явище все більше і більше входить в норму життя".

"Саме так і розвивається культура замовчування і морального насильства над особистістю. Люди, які пишуть все це гівно, невже ви щиро вважаєте, що у вас більше прав, ніж у інших, хто думає інакше? Або ви вважаєте, що вам це додає благородності та доброчесності? Ні, не додає! Чого ви навчаєте своїх дітей? Що ви показуєте цими побажаннями суспільству? Ви показуєте приклад агресії, труїте інших, хто відрізняється від вас", - продовжила виконавиця.

MARUV_3
instagram.com/maruvofficial

MARUV вважає, що люди її пригноблюють через "свою нереалізованість у житті". "Тому що жити з постійною війною в голові і отримувати радість і задоволення, бажаючи іншій людині біди, показує наскільки все погано у вас", - підсумувала виконавиця.

Нагадаємо, днями MARUV повідомила, що не може виїхати з Росії до України через коронавірусний карантин. Співачка обурилася на українське консульство.

Залиште свій коментар

Вибір редакції