Шеннен Догерті емоційно прокоментувала смерть Люка Перрі

Шеннен Догерті емоційно прокоментувала смерть Люка Перрі

Акторка також поділилася архівними фото з колегою.

Акторка Шеннен Догерті емоційно відреагувала на смерть колеги за серіалом "Беверлі-Гіллз 90210" Люка Перрі.

На сторінці в Instagram Шеннен, яка перші два сезони культового серіалу грала кохану героя Перрі Ділана Бренду, зізналася, що не може говорити про це, оскільки їй важко стримувати сльози.

"Вранці я отримала дзвінок, який спустошив мене. Я борюся з цією втратою, але мені важко впорядкувати свої думки. Моє серце разом з його родиною та друзями, які були благословенні його світлом у їхніх (і моєму) життях. Осмислення цього зараз неможливе", - зізналася Догерті.

Разом з тим, акторка поділилася архівними фото разом з Люком Перрі, зробленими під час знімань "Беверлі-Гіллз 90210".

Трохи пізніше втрату батька прокоментувала і донька Люка Перрі, 18-річна Софі. На сторінці у фотоблогу дівчина запостила спільну з батьком фотографію і підписала її:

"Багато чого сталося для мене за цей тиждень, що минув. Все так швидко сталося. Я повернулася з Малаві, щоб побути з моєю родиною і за останні 24 години отримала так багато любові та підтримки. Я не дуже впевнена, що сказати або зробити у цій ситуації. Це те, чому не вчили, як реагувати, особливо, коли це відбувається на очах публіки. Тому знайте, що я вдячна за всю вашу любов. Просто тихо вдячна", - написала Софі.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A lot has happened in this past week for me. Everything is happening so fast. I made it back from Malawi just in time to be here with my family, And in the past 24 hours I have received an overwhelming amount of love and support. I cannot individually respond to the hundreds of beautiful and heartfelt messages, but I see them, and appreciate you all for sending positivity to my family and I. I’m not really sure what to say or do in this situation, it’s something you aren’t ever given a lesson on how to handle, especially when it’s all happening in the public eye. So bear with me and know that I am grateful for all the love. Just, being grateful quietly.

Публикация от Sophie Perry (@lemonperry)

Нагадаємо, що Люк Перрі помер помер у понеділок, 4 березня, у колі родини. Йому було 52 роки. Зауважимо, що п’ять днів тому Перрі потрапив до лікарні у Каліфорнії через важкий інсульт.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів