Однойменний фільм, в основу якого лягли пісні альбому, зараз перебуває в стадії пост-продакшну.
Фінська група Nightwish вже через кілька днів представить в Москві, Санкт-Петербурзі та 17 березня Києві нове супер-шоу в рамках проекту "Imaginaerum", який включає в себе альбом, шоу і кінофільм.
Альбом "Imaginaerum" вийшов в кінці 2011 року і за перші дні зібрав "урожай" золотих і платинових статусів, а також найвищі оцінки критиків і шанувальників.
Однойменний фільм, в основу якого лягли пісні альбому, зараз перебуває в стадії пост-продакшну. Передбачається, що один з прем'єрних показів може відбутися в Каннах. А для шанувальників групи в рідній Фінляндії фільм може бути представлений на спеціальному сеансі на арені місткістю 11 000 осіб.
Нещодавно стартував концертний тур Nightwish, в рамках якого група і приїде в нашу країну. Всі концерти пройдуть на великих концертних майданчиках, тому група везе з собою постановочне світлове шоу, а також безліч декорацій.
Концертна програма шоу "Imaginaerum" обов'язково включить в себе не тільки найкращі номери з нового альбому, а й старі хіти, давно полюбилися шанувальниками, які принесли групі всесвітню популярність.
Нагадуємо, що компанія The Motley Concerts, яка виступає в якості організатора цих концертів, також є видавцем альбому "Imaginaerum", який поки ще можна знайти в магазинах в шикарному делюкс-виданні.