У проекті "Краса по-українськи" перемогла одеситка Настя Пех

Дата публікації
Перегляди
4100
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У проекті "Краса по-українськи" перемогла одеситка Настя Пех

Анастасія Пех / Фото: прес-служба

Односельчанка Насті - Світлана Величко була нагороджена титулом "Першої Віце-міс".

Почесне звання тріумфатора "Краси по-українськи" та 100 000 гривень повезе до Біляївки Анастасія Пех. Саме її назвали переможницею проекту члени журі.

Односельчанка Насті - Світлана Величко була нагороджена титулом "Першої Віце-міс" та квитками на відпочинок у теплій країні. Крім того, всі без виключення учасниці отримали заохочувальні призи і закінчили участь у шоу з посмішками на обличчях.

Самі ж уродженки Одещини приймали компліменти на свою адресу та не могли повірити власній удачі.

"Я не можу передати свої емоції словами, - зізналася Анастасія. – Я вдячна всім людям, які зробили цей проект. Вони підтримували нас кожного дня, робили все для того, аби ми менше втомлювалися та не з'їхали з глузду від постійного нервового перенапруження. Звісно, велика заслуга у моїй перемозі Руслани Писанки, яка обрала мене у Біляївці, повірила в мене і своїм позитивом додавала сил для того, аби витримати всі випробування".

Окремо Пех тепло відзивалася про свою сім'ю, адже її тато до останнього не вірив, що вона на щось здатна. Саме йому красуня хотіла довести: вона може змінитися і прославитися на всю Україну.

"Найважче на шляху до перемоги мені далася відверта розмова з дівчатами та Валерієм Харчишиним, - пригадує Настя. – Тоді я попросила у батька пробачення і розповіла на камеру про наші родинні проблеми. Зараз він радіє за мене, я це бачу. Проте сказав, що моя перемога нічого не змінює в методах виховання, і він все рівно буде суворим зі мною".

Тепер Пех мріє про спільний відпочинок з рідними і потребує трохи часу, аби навчитися жити з новим званням.

У цей же час Світлана Величко була в захваті від свого титулу. Дівчину переповнювали емоції, якими вона радо поділилася.

"Я дуже задоволена результатом, адже, на мою думку, переможницею мала стати Настя або Даша. Вони обидві високо цінують сім'ю і хотіли витратити гроші саме на своїх близьких людей. Що стосується мене, то я, навіть, не мріяла про друге місце, хіба що з кінця. А свою мрію я обов'язково втілю в реальність: якщо вже заявила на всю Україну, що побудую дім, то ми з Володею виконаємо цю обіцянку своїми силами", - розповіла Світлана.

На проекті Світлана навчилася ставити собі чіткі цілі та впевнено до них прямувати, а більш цінне надбання годі й уявити.

Тепер на кожну з нині колишніх учасниць проекту "Краса по-українськи" чекає оновлене життя, в якому вони зможуть використати здобуті на шоу досвід та знання на практиці.

Читайте також:

Учасниці "Краси по-українськи" роздягнулись до трусиків

"Друга Ріка" стали рибалками, а Лідія Таран проїхалась в кузові вантажівки

Хореограф Олена Шоптенко вперше у житті подоїла корову

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Краса обличчя і тіла
Дата публікації
Перегляди
4100
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація