Батько Майкла Джексона подав до суду на його лікаря

Батько Майкла Джексона подав до суду на його лікаря

Конрад Мюррей / Фото: SplashNews

Джо Джексон звинувачує Конрада Мюррея в халатності та непрофесійності. Якщо лікар програє суд, то заплатить понад 75 тисяч доларів.

Батько Майкла Джексона в річницю смерті сина подав до суду Лос-Анджелеса позов до його особистого лікаря.

Джо Джексон звинувачує Конрада Мюррея в халатності, приховуванні фактів і недостатній лікарській підготовці та вимагає з нього понад 75 тисяч доларів. Згідно з позовом, лікар не повинен був давати Джексону седативний засіб пропофол, який зазвичай застосовується в умовах стаціонару, а не вдома. Крім того, Мюррей, за даними Джо Джексона, намагався приховати, що Майкл Джексон приймав препарат перед смертю.

Нагадаємо, Мюррей звинувачується у ненавмисному вбивстві Майкла Джексона. Раніше він не визнав себе винним і був відпущений під заставу. Попередні слухання цієї справи почнуться в кінці серпня.

Коментуючи новий позов, адвокат Мюррея заявив, що провину того поки не доведено, і висловив упевненість, що невинність лікаря встановить суд. "Нам кілька місяців говорили, що звернуться до суду, тому в сьогоднішньому позові для нас немає нічого дивного", - додав Брайан Оксман. Він нагадав, що для подібних позовів в Каліфорнії існує термін давності - їх слід подавати не пізніше ніж через рік після смерті.

Тим часом не зрозуміло, чи отримає будь-які гроші Джо Джексон, якщо виграє. Ще до смерті Майкла Джексона Мюррей накопичив велику заборгованість, а його контракт зі співаком на 150 тисяч доларів на місяць на час проведення серії концертів так і не був підписаний.

Популярний співак Майкл Джексон помер від зупинки серця 25 червня 2009 року в орендованому будинку в Лос-Анджелесі. Йому було 50 років. Смерть настала в період підготовки до серії концертів у Лондоні, які планувалися як останні публічні виступи виконавця.

Читайте також:

Перша річниця смерті Майкла Джексона

Смерть Майкла Джексона: У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані

Лікарю Джексона заборонили виписувати пацієнтам заспокійливі

Повʼязані теми:

Наступна публікація