Бельмондо подав скаргу на бельгійських поліцейських

Бельмондо подав скаргу на бельгійських поліцейських

Жан-Поль Бельмондо та Барбара Гандольфі / Фото: Getty Images/Fotobank

Бельгійські поліцейські три години допитували французького актора Жан-Поля Бельмондо з приводу діяльності його подруги Барбари Гандольфі.

Популярний французький актор Жан-Поль Бельмондо вирішив подати скаргу на бельгійських поліцейських за те, що 22 червня 2010 року вони піддали його в Парижі тригодинному допиту, який призвів до потрясіння. Бельмондо допитували про діяльність його нинішньої 34-річної подруги, колишньої моделі журналу Playboy, Барбари Гандольфі.

Прокуратура бельгійського міста Брюгге розслідує фінансову діяльність колишнього чоловіка Гандольфі. Слідчі органи, зокрема, підозрюючи зірку Playboy у вивудженні у Бельмондо грошей, встановлюють, чи позичав 77-річний актор своїй подрузі 200 000 євро.

Адвокат Гандольфі заявив, що в ході останнього допиту, бельгійські поліцейські чинили тиск на Бельмондо, спонукаючи його подати скаргу проти своєї подруги.

"Щоб він подав скаргу, вони навіть дали йому прослухати телефонні розмови між Барбарою Гандольфі та її колишнім чоловіком", - сказав захисник.

Читайте також:

США наполягають на екстрадиції Поланскі

Депардьє потрапив в аварію і не приїде до Одеси

Таїландський суд продовжив звільнення Плетньова під заставу

Повʼязані теми:

Наступна публікація