В Іспанії опубліковані щоденники легендарної королеви сексу

У списках жителів Барселони вона записана як Лідія Артігас, домогосподарка. Але всі знають її як мадам Ріус - легендарну повію.

В Іспанії видані мемуари легендарної повії, через обійми якої пройшли такі відомі особи, як Сальвадор Далі, Орсон Уеллс, нобелівський лауреат з літературі Села Каміло Хосе, король Саудівської Аравії Сауд аль-Фейсал і Жан-Поль Бельмондо, пише La Stampa.

У списках жителів Барселони вона записана як Лідія Артігас, домогосподарка. Але всі знають її як мадам Ріус - легендарну повію і коханку, яка почала займатися древньою професією з 15 років.

На 256 сторінках книги "Пані Ріус. З розкутою мораллю" 70-річна жриця кохання описала свої любовні пригоди.

Найексцентричнішим коханцем мадам Ріус виявився знаменитий еротоман Далі. 1960-і роки в публічному домі San Mario він звернувся до власника з несподіваним проханням принести йому гуску. Коли бажаний об'єкт виявився в руках маестро, він скрутив шию бідній птиці. "Художник здався мені надзвичайно пихатим і зарозумілим", - згадує мадам Ріус, яка все ще приймає клієнтів.

У свою чергу Села, автор "Сім'ї Паскуаля Дуарте", по спогадах повії, прийшов в бордель з проханням, аби в номер його супроводжувала ціла група "нічних метеликів". Це не мало нічого загального з потенцією письменника: дівчата по його наказу займалися тим, що розбивали сервіз за сервізом. Биття посуду збуджувало його: він згадував, як його мати кричала на прислугу, в якої вічно все валилося з рук.

Вона також згадує, що одного дня до Барселони в популярну очну клініку Barraquer приїхав король Саудівської Аравії Сауд аль-Фейсал. До монарха в готель Ritz були направлені кращі дівчатка і з San Mario. Їм довелося роздягтися, перш ніж увійти до залу, де вже знаходилися 30 дівчат. Пройшло немало часу, і нарешті до залу увійшов король, в шитому золотому одіянні. Він протягом 15 хвилин уважно розглядав кожну з них, інколи торкався, але не більш. Дівчатка за цей стриптиз отримали шикарні гонорари.

А ось які спогади залишилися у "пані" від побачення з Жаном-Полем Бельмондо. "Ніч з актором була жахливою. Через нього я не могла працювати три дні. Я не розумію, як з ним могли жити Катрін Денев і Урсула Андресс", - заявила пані.

Читайте також:
Юнак примусив до сексу сім однокласників, прикинувшись дівчиною
Підписано контракт про зйомки продовження серіалу "Секс і місто"
Секс-шантаж радника Черновецького: нові подробиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: