Фани так дістали Білана, що він звернувся в міліцію

Фани так дістали Білана, що він звернувся в міліцію

Діму Білана дістали телефонні маніяки / Фото: LifeShowbiz

Невідомі телефонують від імені Дмитра Білана його друзям та погрожують їм. Співак звернувся в міліцію за допомогою.

Діма Білан став жертвою телефонних хуліганів. Напередодні 28-річний співак був змушений звернутися за допомогою до правоохоронних органів.

Невідомі люди, роздобувши телефонний номер зірки, стали йому надзвонювати. Розлючений голос Білана записувався, потім окремі репліки склеювалися в словосполучення та речення.

Згодом телефонні "склеювання" використовувалися, щоб посварити Білана з колегами по сцені. Наприклад, дзвінки від лже-Дмитра отримали Тіна Канделакі, Микола Басков та інші. Один з них, наприклад, почув, що Діма перериває з ним усілякі стосунки.

"Мене просто дістали пранкери (люди, які здійснюють анонімні телефонні дзвінки і шляхом провокацій і жартів змушують людину до дій у відповідь, - прим. Авт..), - обурюється співак. - Усе почалося з Олімпіади у Ванкувері і продовжується до цього дня. Записують мій голос, роблять монтаж. А потім передзвонюють моїм друзям-артистам і включають ці записи. Від мого імені звучать погрози".

Як зізнався співак, в нинішній час знайти телефон когось із зірок не проблема. Він згадав випадок, як одного разу йому на мобільний телефон подзвонила людина, яка зізналася, що купила його номер у Москві на Пушкінській площі за півтори тисячі рублів.

До цього випадку телефонні терористи нападали на Дмитра, коли він готувався до "Євробачення". Але тоді це носило інший характер - на адресу артиста надходили прямі погрози.

Читайте також:

На сцені у Діми Білана тріснули джинси

Діма Білан місяць жив в Індії відлюдником

Білан відсвяткував день народженяя із температурою 38

Повʼязані теми:

Наступна публікація