Ім'я актриси на Алеї слави написали з двома помилками

Під час відкриття зірки на честь Джулії Луїс-Дрейфус на Алеї слави виявилось, що її ім'я написано з помилками.

На Алеї слави в Голлівуді ім'я актриси Джулії Луїс-Дрейфус написали неправильно.

Замість напису "Julia Louis-Dreyfus" на іменній зірку актриси вигравірувані "Julia Luis Dreyfus", тобто з прізвища артистки зникла буква "о", а також у ній пропущено дефіс.

Ймовірно, майстри, які виготовили зірку, не помітили помилки, оскільки і "правильний", і "неправильний" варіанти прізвища Луїс-Дрейфус вимовляються однаково.

Помилка була виявлена під час урочистої церемонії відкриття іменної зірки володарки премії "Еммі".

Коментуючи те, що трапилося, Джулія Луїс-Дрейфус заявила, що бачить у друкарській помилці "ідеальну метафору шоу-бізнесу". "Коли ти думаєш, що вже досяг всього, тебе одразу ж ламають. Так і з помилкою - це найкраща метафора того, як працює шоу-бізнес", - заявила актриса.

Голлівудський комітет запевнив, що найближчим часом помилка в прізвищі Луїс-Дрейфус буде виправлена, а перший варіант зірки буде відправлений самій актрисі як сувенір.

Джулія Луїс-Дрейфус відома в основному за ролями у сімейних фільмах і комедіях. Вона озвучувала одну з героїнь мультсеріалу "Сімпсони" - Глорію. У 2006 році Луїс-Дрейфус отримала премію "Еммі" в номінації "найкраща жіноча роль у комедійному серіалі" (за роль в серіалі "Нові пригоди старої Крістін"). 

Читайте також:

Рассел Кроу отримав зірку на Алеї слави

На Алеї слави Голлівуду відкрили зірку Денніса Хоппера

Рінго Старр отримав зірку на Алеї слави в Голлівуді

Повʼязані теми:

Наступна публікація