МНС має намір закрити "КаZантип-2010"

Через численні порушення техніки безпеки, зокрема, запуск феєрверка на відкритті фестивалю "КаZантип-2010" його можуть закрити.

Головне управління МНС в Криму має внести наказ про призупинення діяльності молодіжного фестивалю "КаZантип", який відкрився 7 серпня в селі Поповка неподалік від Євпаторії.

Причиною такого рішення МНС називає численні порушення техніки безпеки, зокрема, запуск феєрверка на відкритті фестивалю і брак відповідальних за безпеку на воді на території місцевих пляжів.

"Буде припинено експлуатацію. Документи вже готують. І адмінпротоколи, які ведуть за собою стягнення штрафів. А якщо, не доведи Бог, будуть наслідки, то буде і кримінальна відповідальність", - розповів начальник ГУ МНС у Криму Олександр Мазілін.

Мазілін висловив здивування у зв'язку з позицією організаторів молодіжного фестивалю, які відмовляються співпрацювати з МНС та іншими контролюючими органами.

"Зрозуміло, що їм простіше - немає лісів, одні степи, - але є ймовірність пожеж на тимчасових спорудах. А хто гарантує безпеку на воді? Цим я теж стурбований, тому що на мене покладено функції контролю. Раніше керівники КаZантипа якось намагалися прийти, йшли на контакт, вживали всіх заходів. Якщо вони взяли за правило "собака гавкає - караван іде", то у них це не пройде. Ми не дамо цього зробити. Максимально ми змусимо виконати всі заходи безпеки", - зазначив Мазілін.

"На жаль, субота (день відкриття фестивалю КаZантип) показала, що не скрізь ми перекрили ці канали. Можливо, це було куплено заздалегідь, і зберігається по домівках", - сказав Мазілін.

Мазілін уточнив, що МНС вже оштрафувало і закрило ресторан у Ялті, який надав відвідувачам послуги із запуску піротехніки.

Читайте також:

У Криму відкрилась "територія щастя" Каzантип-2010

У Криму відкрився "Каzантип- 2010"

У Криму стартував легендарний фестиваль КаZантип

Повʼязані теми:

Наступна публікація