Охоронець звинуватив Брітні у сексуальних домаганнях

Дата публікації
Перегляди
3007
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Фернандо Флорес, який працював охоронцем у Брітні Спірс, каже, що вона змушувала його зайнятися з нею сексом. Тепер він хоче за це компенсацію.

 Колишній охоронець Брітні Спірс звинувачує співачку в сексуальних домаганнях і збирається подавати на зірку до суду.

Колишній поліцейський Фернандо Флорес, який працював у Брітні в охороні стверджує, що вона всіляко примушувала його зайнятися з нею любов'ю. За його словами, Спірс з'являлася перед ним повністю голою і намагалася заманити до себе в спальню. Чоловік відмовився від пропозиції зірки, а за перенесені моральні страждання розлучений батько двох дітей, має намір відсудити у поп-діви значну суму грошей в кілька мільйонів доларів.

"Вона завжди натякала йому, що якщо він не погодитися на її пропозицію, то може втратити роботу, - цитують Флореса. - Нарешті він не витримав, подав минулого тижня заяву про звільнення і тепер має намір покарати її в суді. Працювати на Брітні - справжній жах: вона абсолютно не контролює свої емоції. Вона бігає по будинку голою і постійно кричить на персонал. Фернандо хотів чесно виконувати свою роботу і доглядати за нею, але ситуація стала просто неможливою".

Останньою краплею стали розборки, які батько Брітні Джеймі влаштував охоронцеві після появи в пресі знімків його дочки без нижньої білизни. Нагадаємо, що за рішенням суду батько контролює життя співачки, її фінанси, а так само наймає та звільняє персонал. Минулого місяця Джеймі заборонив доньці виходити з будинку без нижньої білизни і наказав охоронцям стежити за цим. Але Фернандо недоглядів за нескромно зіркою.

"Фернандо було надто соромно сказати їй надягнути нижню білизну, - виправдовує охоронця його друг. - Деякі хлопці не соромляться цього робити, але більшості це незручно. Батько Спірс був дуже розлючений, коли побачив ці фото".

Читайте також:

Брітні Спірс показала целюлітні знімки без фотошопу

Мама порадила Брітні Спірс найняти стиліста

Брітні Спірс кинула коханого Джейсона і тепер знову вільна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3007
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація