Соліста групи Hi-Fi побили в центрі Москви

Соліста групи Hi-Fi побили в центрі Москви

Соліста групи Hi-Fi побили в центрі Москви / Фото: LifeShowbiz

Мітю Фоміна з гурту HI-Fi, який заступився за подругу, побив п'яний перехожий.

 Екс-соліста групи HI-Fi Мітю Фоміна, який повертався вночі з дня народження співачки Слави, жорстоко побили в центрі Москви. Після нападу хуліганів Міті довелося звернутися за допомогою до лікарів.

Минулими вихідними артисти галасливою компанією відзначали ювілей співачки Слави. Вечірка, що проходила на теплоході, закінчилася о третій годині ночі біля причалу на Берсеневській набережній. Тут і сталася бійка.

"Це вже класика жанру, - ділиться Мітя Фомін. - День народження, який не закінчується бійкою, - це вже не день народження".

Коли порядком втомлена, але весела компанія піднялась на набережну, до співачки Тетяні Терешиної почав чіплятись перехожий.

"На борту не залишалося вже практично нікого - тільки я, Настя Сланевська і Таня Терешина, - продовжує Мітя. - Ми вийшли на набережну біля театру Естради, а якийсь турист з найближчого Підмосков'я побачив гарних жінок і став відпускати жарти. Особливо він вправлявся в красномовстві на адресу Тані Терешиної. А оскільки я дуже дружу з Танею і взагалі не допускаю, коли жінку ображають, я за неї заступився. Цей тип виявився вкрай агресивним і відразу поліз в бійку. На пальці у нього було якесь дивне кільце, їм він і встиг заїхати мені в обличчя - звідси і ці поранення".

На наступний день Міті, який отримав сильні порізи обличчя, довелося звернутися в лікувальний центр. Співак приїхав до клініки на вулиці Фрунзе, постійним клієнтом якої він є досить давно. Лікуючий лікар відпустив співака додому лише після того, як оглянув і обробив всі рани.

Читайте також:

Авріл Лавін та Ліндсей Лохан оголосили одна одній війну

У матері Джексона хочуть забрати право опіки над дітьми

Російські зірки знялись без макіяжу

Повʼязані теми:

Наступна публікація