У Китаї заборонили Lady Gaga і Backstreet Boys

Сотня пісень, які "можуть пошкодити державній культурі" Китаю, потрапили під заборону.

Міністерство культури Китаю заборонило розміщувати в інтернеті 100 популярних пісень, у тому числі хіти Lady Gaga, Бейонсе, Backstreet Boys і Take That, які "можуть пошкодити державній культурі".

Як формальних приводів для введення цензури мінкультури назвало необхідність "впорядкувати і узаконити" музичний контент, що розміщується в китайському сегменті всесвітньої мережі.

У список потрапили, зокрема, кілька пісень з нового альбому Lady Gaga "Born This Way": "The Edge of Glory", "Hair", "Marry the Night" і "Bloody Mary".

Причина заборони саме цих пісень в китайському інтернеті не називається, однак найбільш ймовірно, що невдоволення влади викликало оспівування в текстах всіляких проявів свободи - наприклад, лірична героїня пісні "Hair" хоче жити і померти вільною, як її волосся ("I'll die living just as free as my hair "), а" Bloody Mary "закінчується рядком" свобода, любов моя "(" Oh, liberdade, mi amor ").

Під забороною також виявився ряд треків, записаних популярними в азіатських країнах місцевими артистами, які публічно насмілювалися виступати проти політичної лінії китайської влади.

Так, наприклад, в чорний список потрапила тайванська співачка А-Мей (A-Mei або Chang Hui-mei), яка в травні 2000 року заспівала гімн Тайваню на інавгурації президента цієї країни Чень Шуйбяня (Chen Shui-bian).

Читайте також:

На MTV VMA Lady GaGa шокувала публіку чоловічим образом з самокруткою

Lady Gaga та Бейонсе потрапили до списку "неблагонадійних"

Lady GaGa засудили за номер з інвалідним візком

Повʼязані теми:

Наступна публікація