У Періс Хілтон хочуть відсудити 35 мільйонів

У Періс Хілтон хочуть відсудити 35 мільйонів

Періс Хілтон / Фото: tmz.com

За те, що Періс Хілтон не виконала своїх зобов'язань перед фірмою, що виробляє штучне волосся, компанія хоче відсудити у неї 35 млн доларів.

35 мільйонів доларів - позов на таку суму подала до Верховного суду Лос-Анжелеса фірма Hairtech Internationa. Відповідач - Періс Хілтон. Дівчина три роки тому уклала з цією конторою, яка займається нарощуванням волосся, контракт. Вона повинна була стати обличчям нової лінії штучних локонів Dream Catcher і, відповідно, у поті чола займатися рекламою. Чого не зробила.

У документах, представлених юристами Hairtech, говориться, що Періс "з'являлася на фото в журналах і на телебаченні без волосся їхнього виробництва", і, більше того, носила кучері конкурентів. Це по-перше. А, по-друге, в червні 2007-го світська левиця загриміла за грати, і через це пропустила важливу вечірку, де повинна була представляти продукти Hairtech. Її неявку і можливі збитки, з нею пов'язані, в Hairtech оцінюють на 6,6 мільйонів. Плюс Періс отримала як завдаток 3,5 млн.

Усього ж нещасні виробники штучного волосся втратили через міс Хілтон 35 мільйонів зелених, які і мають намір повернути через суд.

Читайте також:

Періс Хілтон в образі Монро презентувала парфуми

Періс Хілтон розважилась у Сен-Тропе

У Періс Хілтон знову знайшли марихуану

У Періс Хілтон хочуть відсудити 35 мільйонів

У Періс Хілтон хочуть відсудити 35 мільйонів

Повʼязані теми:

Наступна публікація