Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли відбудеться прем'єра "Голосу країни-6"

Перший випуск вокального шоу глядачі каналу "1+1" побачать 28 лютого.

Шостий сезон головного вокального шоу країни "Голос країни" стартує 28 лютого о 21:00 на телеканалі "1+1".

Серед відмінних рис "Голосу країни - 6", порівняно з минулими сезонами, "платиновий" тренерський склад, до якого увійшли Потап, Тіна Кароль, Іван Дорн та Святослав Вакарчук, учасники з різних країн світу, які, на думку тренерів, вирізняються вищим вокальним рівнем, а також репертуар, основну частину якого складатиме українська музика.

Крім того, в шостому сезоні глядачі стануть ще ближчими до проекту і зможуть спостерігати за процесом створення шоу. Вони побачать весь масштабний знімальний процес зсередини, познайомляться з командою проекту, дізнаються, про що говорять тренери, коли вимикаються камери, побачать, як готуються ведучі до виходу на сцену в своїх гримерках, і відчують, що переживають учасники перед тим, як їх голос почує вся країна.

Варто зазначити, що понад 5 000 осіб подали заявки на участь в "Голосі країни-6". Над створенням шоу працюють близько 300 професіоналів "1+1 Продакшн", а те, що відбувається на сцені і в залі знімають 30 операторів. Для знімань використовувалося 5 тонн декорацій та 3 тонни світлового обладнання. Всі виступи учасників на сцені "Голосу країни" супроводжує живий оркестр під керівництвом музичного продюсера Руслана Квінти.

На першому етапі шоу під назвою "сліпі прослуховування" зіркові тренери набирають собі команди з 14 вокалістів, з якими продовжать працювати на проекті. Свій вибір вони роблять наосліп, сидячи спиною до сцени і слухаючи лише голос учасника.

28 лютого о 21:00 у прем'єрному випуску "Голосу країни-6" телеглядачі "1+1" дізнаються, хто з учасників зможе повернути тренерське крісло і здивувати своїм голосом музичних професіоналів нашої країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції