Суду не буде: чоловік Догерті відкликав позов проти екс-менеджерів дружини

Актриса довгий час боролася із онкохворобою.

За тривалою боротьбою проти раку зірки серіалу "Всі жінки відьми" Шеннен Догерті уважно стежили численні фани.

Нині захворювання популярної акторки перейшло у стадію ремісії. У пізньому зверненні до лікарів та, як наслідок, зволіканні із наданням допомоги Догерті звинувачувала колишніх менеджерів.

Шеннен Догерті_3
Getty Images

Справа дійшла до суду – Шеннен висловила претензії до Стівена Блатта  та вимагала матеріальної компенсації, втім потім зрозуміла, що цей процес забирає у неї забагато сил.

У відповідь на це колишній менеджер сам подав позов проти селебріті до служителів Феміди через її "ухиляння від продовження справи".

При цьому Курт Ісваріенко заявляв, що фірма Mainstain Glynn & Johnson, яка займалася також і його фінансовими справами, погано виконувала свої обов'язки. В результаті цього, кредитна історія чоловіка актриси отримала негативний відбиток.

Шеннен Догерті _2
instagram.com/theshando
Зірка під час лікування

Нині сторони, схоже, досягнули згоди: чоловік Шеннен попросив відхилити клопотання до команди менеджменту Mainstain Glynn & Johnson, пише TMZ.

Видання отримало документи, відповідно до котрих згода позивача та відповідача – очевидна. До слова, Курт називав серед збитків також і зруйноване сексуальне життя з дружиною.

Залиште свій коментар