У родині реформатора Сінгапура Лі Куана спалахнув грандіозний скандал

Молодший брат чинного лідера країни змушений тікати з держави через побоювання влади свого брата.

У Сінгапурі молодший брат прем'єр-міністра країни Лі Сяньлуна змушений залишити країну через побоювання політики свого брата. Про це повідомляє Mothership.sg.

Так, діти Лі Куана Ю Лі Сянь Янг та Лі Вей Лін вранці середи 14 червня поширили у соцмережах заяву, яка набула широкого розголосу. У заяві йшлося про те, що їхній старший брат та чинний прем'єр-міністр Лі Сяньлун та його дружина Хо Чинг своїми мотивами, характером та вчинками ставлять під загрозу майбутнє Сингапуру.

"Ми бачили зовсім іншу людину в нашому браті Сяньлуні, ту, яка нас глибоко турбує. Після того, як пішов з життя Лі Куан Ю, 23 березня 2015 року, ми відчуваємо загрозу через те, що Сянлун зловживає своєю посадою та впливає на уряд Сінгапуру з метою вести країну відповідно власному баченню. Ми стурбовані тим, що в системі є кілька стримувань і противаг для запобігання зловживань уряду. Ми відчуваємо, що старший брат всюдисущий. Ми побоюємося використання органів держави проти нас і дружини Сянь Янга Саєти Ферн", - йдеться у заяві.

Крім того, Сянь Янг написав, що залишить країну на якийсь час.

"Це країна, яку мій батько, Лі Куан Ю, любив і будував. Це був мій дім протягом усього мого життя. Сінгапур і залишається моєю країною. У мене немає бажання їхати. Сяньлун є єдиною причиною мого від'їзду", - написав молодший брат прем'єр-міністра країни.

Він також підкреслив, що в жодному разі не критикує уряд держави. Однак після смерті Лі Куана Ю в країні відбулися певні зміни, які не відображають те, чого намагався досягти засновник країни.

Тепер прем'єр-міністр Лі повинен публічно відповісти на заяву його брата й сестри.

Лі Сянлун, прем'єр-міністр Сінгапуру
Reuters
Прем'єр-міністр Сінгапуру Лі Сяньлун

Зазначимо, Лі Сянь Янг займається бізнесом і є головою цивільної авіації в країні.

У родині покійного Лі Куан Ю існує ворожнеча вже давно. Так, торік сестра звинуватила прем'єр-міністра у зловживанні політичною владою. Крім того, після смерті лідера Лі Куан Ю в родині назріла суперечка навколо його будинку, який називають сінгапурським економічним дивом. 

Лі Куан Ю управляв державою 30 років. У своєму заповіті він розпорядився знищити свою резиденцію після його смерті. Ділянку мали використати для інших необхідних об'єктів, оскільки у Сінгапурі земля є дуже дорогим ресурсом. Однак старший син Лі Куан Ю - Лі Сяньлун - вирішив залишити будинок і зробити з нього музей.

Резиденція Лі Куан Ю
Reuters
Резиденція покійного Лі Куан Ю

Залиште свій коментар