Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Світ навиворіт": Дмитро Комаров вирушить до лігва наркомафії у Ріо-де-Жанейро

Сьогодні глядачі побачать восьмий випуск десятого ювілейного сезону популярного тревел-шоу.

Сьогодні о 21:45 на каналі "1+1" глядачі побачать восьмий випуск десятого ювілейного сезону "Світу навиворіт" з Дмитром Комаровим. Телеведучий разом зі знімальною командою побував у Бразилії, країні контрастів, в якій тісно поєдналися два різних світи: первісне життя диких племен і цивілізація.

Дмитро відвідав Ріо-де-Жанейро – місто схоже на казку, місце вічного танцю і свята, карнавалу і кращих на світі пляжів, світ хмарочосів і банків. Таким його бачать звичайні туристи, але є й інший бік цього раю. Це – бідні райони, які звуться фавелами.

Світ навиворіт, Бразилія_1
прес-служба каналу "1+1"

Телеведучий побуває в найнебезпечніших з них, де люди живуть за жорстокими законами наркомафії, які суперечать усім сучасним уявленням про цивілізований світ. Дітей у фавелах виховують за принципом "Зустрінеш копа – вбий його!".

В таких місцях незнайомців фотографують на камери, аби стежити за кожним їхнім рухом, а тих, хто порушив місцеві правила, можуть вбити.

Світ навиворіт, Бразилія_3
прес-служба каналу "1+1"

Так, Дмитро дізнався, що туристам в Бразилії заборонено користуватися навігаторами, адже сучасні технології не знають, де саме розташовані райони, що контролюються мафією.

Дмитро ризикне зазирнути до лігва наркомафії у Ріо та показати глядачам "Світу навиворіт" сумнозвісну серед місцевих скелю "Горлянка пекла", де ватажки злочинних угруповань розправляються зі своїми ворогами.

ВідеоДмитро Комаров опиниться в одній із найнебезпечніших фавел Бразилії

Цього тижня ведучий тревел-шоу "Світ навиворіт" Дмитро Комаров опиниться в одній із найнебезпечніших фавел. Дивіться "Світ навиворіт. Бразилія" у середу о 21:45 на 1+1.

Дмитро Комаров опиниться в одній із найнебезпечніших фавел Бразилії

У цьому випуску телеведучий також познайомиться з керівником кримінальної служби Маркусом Жаніном.

Дмитро спробує дізнатися, чому так небезпечно працювати в поліції, і які складнощі виникають у правоохоронців. З допомогою криміналістів ведучий-екстремал зробить неможливе. Він наважиться на найризикованіше інтерв’ю за всю історію проекту.

Світ навиворіт, Бразилія_5
прес-служба каналу "1+1"

Дмитро Комаров вирушить на зустріч з наркобароном одного з місцевих кланів мафії. Чим саме закінчиться цей намір, і що трапиться зі знімальною командою, дивіться вже у сьогоднішньому випуску о 21:45 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції