Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Світлана Тарабарова поділилася враженнями від материнства

Співачка розповіла про свої відчуття.

Українська співачка Світлана Тарабарова, яка розсекретила, скільки ваги набрала під час вагітності, поділилася враженнями від материнства та розповіла, що для неї є найважчим, йдеться у "Світському житті".

Артистка дуже щаслива, що стала мамою.

"Мамою бути – це скарб, але це дуже важко. Це круто, неймовірні емоції. Він такий маленький, ти постійно боїшся щось зробити не так. Але ці очі, які усміхаються, це неймовірне щастя", - зазначила співачка.

Через два тижні після народження сина Світлана вже повернулася на сцену.

"Я без музики просто не зможу, бо в мене почнеться депресія. Тому до людей, до глядачів. Тим паче, що новий альбом ми випустили на наступний день, після того як з'явився Іван, тобто такий був подарунок. Він навіть називається часом народження сина - 23:25. Тому для мене це важливо. Я не просто артист, я живу цим", - додала Тарабарова.

ВідеоСвітлана Тарабарова стала мамою і повернулася на сцену

Світлана Тарабарова стала мамою! Сина назвали Іваном. Співачка розповіла, як почуває себе у новому статусі. Не минуло й місяця, як Світлана знову вийшла на сцену. 

Світлана Тарабарова стала мамою і повернулася на сцену

Найважчим для Світлани, як для мами, яка поєднує виховання дитини та кар’єру, є сон.

"Хочеться спати постійно, тому що нічне годування. Всі знають мами, що це важкувато, але це нереальний кайф", - підсумувала співачка.

Нагадаємо, Світлана Тарабарова розповіла, як під час пологів їй допомагав чоловік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції