Співак Тіматі розповів непросту історію свого кохання

Російський співак нарешті показав світу свою дівчину і розповів, де і як з нею познайомився.

Тіматі з коханою / Фото: Hello
Cпівак Тіматі вже рік живе повноцінним сімейним життям зі своєю дівчиною Мілою. Журнал HELLO! виявився єдиним виданням, яке щаслива пара запросила на Лазурний берег, щоб зробити ексклюзивний репортаж про їхні романтичні канікули.

"Ми з Мілою знайомилися рівно п'ять разів. Спочатку я звернув увагу на неї в якомусь торговому центрі - ми разом здавали речі в хімчистку. Вдруге вона сама підійшла до мене в ресторані, але я був після двох перельотів, тому говорив дуже неохоче. Потім ми зустрілися в клубі, потім в "Смоленськом Пасажі" - виявилися в одному ресторані. Вона прийшла з подружками і села за сусідній столик. Я дивився на неї і думав: "Може, підійти, познайомитися?... Але щось мені завадило", - розповів Тіматі про початок симпатії.

Читайте: Шоумен Діма Коляденко показав себе справжнього

Тільки через три місяці вони знову перетнулися на Саввінській набережній.

"Справа була вночі, я вийшов з клубу подихати свіжим повітрям, і мою увагу привернув силует дівчини, що йде в бік припаркованих машин. Я відчув, що мені треба піти за нею. Це була якась містика, бо зазвичай не я ходжу за дівчатами, а вони за мною... Дивлюся, вона прямує до машини, а в машині сидить її подруга. Подруга бачить мене і каже: "Міла, обернися, ззаду Тіматі". Міла обернулася, і я зрозумів, що це та сама дівчина, з якою я колись хотів познайомитися! "Забери мене куди-небудь", - попросила вона", - продовжує співак.

Читайте: Юля Волкова відправилася підкорювати гарячих латиноамериканців

З того дня вони почали дружити: "На повноцінний роман у мене елементарно не вистачало часу, але втрачати таку дівчину я не хотів. Поступово наші стосунки переросли в романтичні".

"Міла довго не могла прийняти мій графік, ритм життя. Лише минулого вересня ми знайшли консенсус", - резюмує співак і додає, що з одруженням квапитись не буде.

Читайте також:

Тіматі вже придумав, яким і де буде його весілля

Репера Тіматі можуть виселити із квартири через борги

Тіматі продав сперму за 100 тисяч євро

Тіматі збирається одружитись

Тіматі збирається одружитись

Повʼязані теми:

Наступна публікація