Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тіна Кароль вперше виступить у Лондоні

Співачка анонсувала концерт у Великобританії 30 січня.

Українська зірка Тіна Кароль, яка нещодавно випустила Різдвяний фотопроект і альбом колядок, заспіває для своїх шанувальників в Лондоні, Англія.

Співачка вперше вирішила виступити перед британською публікою, про що повідомляється на її особистій сторінці в Facebook. Кароль чекає на шанувальників 30 січня в британському концертному залі TROXY.

Варто зазначити, що Кароль не раз говорила про те, що тільки завдяки своїм відданим фанатам вона продовжує співати й дарувати людям нові проникливі композиції, які не можуть залишити байдужим нікого.

Артистка, яка нещодавно відсвяткувала десятиліття своєї активної творчої діяльності, збирається представити шанувальникам ювілейну концертну програму, наповнену суперечливими почуттями: від радості до смутку, від лірики до драйву. Ювілейний концерт стане лейтмотивом всіх сольних програм співачки за 10 років її творчого життя.

Нагадаємо, Тіна Кароль стала тренером шостого сезону вокального шоу "Голос країни" на телеканалі "1+1". А 6 січня на цьому телеканалі відбулася прем'єра фільму-мюзиклу "Різдвяна історія з Тіною Кароль", де головні ролі зіграли Тіна Кароль та переможець шоу "Маленькі гіганти" Женя Лебедин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції