Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У пошуках Бейонсе: Віктор Павлік запросив поп-діву до мами на город

Артист не має претензій стосовно схожого на свій кліп зірки.

Віктор Павлік, який зажадав записати дует із Бейонсе, розшукує артистку. Він припускає, що американська поп-діва  поцупила в нього ідею кліпу, який Павлік зняв ще шість років тому, йдеться у сюжеті ТСН.

На "гарячому" Бейонсе спіймав молодий виконавець із Тернополя та фіналіст "Голосу країни" Андрій Лучанко і повідомив про це Павліка. Той знайшов багато спільного у роботах і  не відкидає, що американка могла побачити його кліп і скористатись ідеєю.

У кліпі на пісню "Город зеленого цвета" Павлік гуляє під водою в Чорному морі. Працювали над роботою в Криму.  Артист запевняє, ні до нього, ні після ніхто подібного не знімав. І ось тепер кліп Бейонсе на пісню Runnin знято так само під водою. У кліпі два персонажі і Бейонсе серед них немає.

Незважаючи на схожість, Павлік претензій до поп-діви не має і судитися з нею не збирається. Шукає її лише, аби скористатись таким випадком - хоче познайомитися і мріє заспівати із нею дуетом.

"От напевне Бейонсе побачила кліп і собі придумала  таке зняти. Це треба у неї запитати. Я буду просто сподіватись, що Бейонсе відгукнеться на мою пропозицію заспівати дуетом "Ой, чорна яси чорна" або "Червона рута", або "Водограй" і зняти кліп в мами на городі в Теребовлі, копаючи картоплю", - запропонував доволі екстравагантний варіант співпраці виконавець.

Нагадаємо, Віктор Павлік нещодавно повідомив, що готує рок-сенсацію.

Кореспондент ТСН, Алла Хоцянівська

Залиште свій коментар

Вибір редакції