У США з'явиться пісенний конкурс – аналог "Євробачення"

Дата публікації
Перегляди
5980
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США з'явиться пісенний конкурс – аналог "Євробачення"

Фото: Associated Press

Перший конкурс організатори планують провести вже 2021 року.

У Сполучених Штатах Америки з'явиться власна версія пісенного конкурсу "Євробачення".

Так, під час різдвяних свят 2021 року в прямому ефірі національного телебачення вперше покажуть "Американський конкурс пісні". Про це йдеться на офіційному сайті "Євробачення".

Як зазначають організатори, концепція буде така ж, як і в Європі. За перемогу боротимуться професійні музичні виконавці - солісти, дуети або гурти до шести учасників. Артисти з кожного з 50 штатів змагатимуться в прямому ефірі з конкурентами з інших штатів. Потім відбудеться півфінал і грандіозний фінал.

Для участі в конкурсі допускаються виконавці всіх музичних жанрів. Головна умова конкурсу – виконувати оригінальні пісні. Учасників разом з глядачами відбиратиме Американська академія конкурсу пісні, до якої увійдуть американські професіонали зі світу музики.

Джастін Тімберлейк під час виступу на "Євробаченні-2016" / Фото: Associated Press

Організатори "Американського конкурсу пісні" заявляють, що не лише хочуть на ньому заробити, але і прагнуть згуртувати американське суспільство, роз'єднане пандемією коронавірусу, географією та поглядами на різні питання.

Нагадаємо, "Євробачення-2021" відбудеться за новими правилами через COVID-19. Коронавірус змусив організаторів конкурсу переглянути умови проведення шоу.

Наступна публікація