Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Євробачення-2021" відбудеться за новими правилами через COVID-19

"Євробачення-2021" відбудеться за новими правилами через COVID-19

Коронавірус змусив організаторів конкурсу переглянути умови проведення шоу.

Організатори пісенного конкурсу "Євробачення-2021" повідомили, що наступного року музична першість відбудеться за новими правилами.

Тому на один рік як експеримент було ухвалене рішення дозволити записувати бек-вокал на інструментальну фонограму пісні. Задум полягає в тому, щоб дати змогу мовникам-учасникам розробляти нові креативні ідеї, подорожувати з меншою делегацією 2021 року й знизити технічне навантаження на мовника-організатора.

Уроки цьогорічної весни навчили нас, що потрібен план на випадок всесвітньої кризи, тож ми додали відповідні зміни до правил конкурсу. Ми маємо бути гнучкими й змінювати навіть сам формат і спосіб організації події в ці складні часи
повідомив новий виконавчий директор конкурсу Мартін Остердаль

Учасники самостійно вирішуватимуть, використовувати записаний бек-вокал чи ні. Дозволено поєднувати "живий" і записаний бек-вокал. Натомість усі солісти, які виконуватимуть мелодію пісні, зокрема й дублюватимуть основний вокал, мають робити це наживо як на сцені, так і поза нею на арені.

З огляду на оголошені дати пісенного конкурсу "Євробачення" минулого тижня основна команда мовників-організаторів у Нідерландах посилено працює спільно з Європейською мовною спілкою над плануванням усіх можливих сценаріїв наступного року.

Зазначимо, на сьогодні 18 країн підтвердили, що їхні виконавці вдруге поспіль представлятимуть країну 2021 року. Переможці нацвідбору цього року, гурт Go_A, представлятимуть Україну на "Євробаченні-2021".

Залиште свій коментар

Вибір редакції