Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Участь у "Євробаченні-2019" підтвердили 42 країни

Конкурс відбуватиметься у Тель-Авіві від 14 до 18 травня.

У міжнародний пісенний конкурсі "Євробачення-2019", який після довгих суперечок все ж таки відбудеться в Тель-Авіві від 14 до 18 травня наступного року і мине під девізом "Дозволь собі мріяти", візьмуть участь представники 42 країн.

Про це повідомляється на офіційному сайті конкурсу та у Twitter.

"Минулого року Нетта (переможниця "Євробачення-2018 - прим.ред.) дозволила собі мріяти і виграла конкурс в Лісабоні. Ми в захваті від того, що в Тель-Авіві буде представлено 42 країни, і сподіваємося, що учасники натхненні тієї ж мрією", - сказав виконавчий директор конкурсу Йон Ола Санд, слова якого наводить прес-служба.

Свою участь в конкурсі підтвердили представники Австралії, Австрії, Азербайджану, Албанії, Вірменії, Білорусі, Бельгії, Великої Британії, Угорщини, Німеччини, Греції, Грузії, Данії, Ізраїлю, Ірландії, Ісландії, Іспанії, Італії, Кіпру, Латвії, Литви , Македонії, Мальти, Молдови, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, РФ, Сан-Марино, Сербії, Словенії, України, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чорногорії, Чехії, Швейцарії, Швеції та Естонії.

У півфіналах конкурсу змагатимуться 36 країн.

За традицією, представники країни-господарки конкурсу, а також країн-засновників - Франції, Німеччини, Італії, Іспанії та Великої Британії - потраплять у фінал автоматично.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що з різних причин представники Туреччини та Болгарії не братимуть часть у міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2019". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції