Удова лідера Linkin Park Беннінґтона вперше прокоментувала самогубство чоловіка

Жінка написала відкритого листа у мікроблозі.

Удова фронтмена гурту Linkin Park Честера Беннінґтона Талінда вперше звернулася до прихильників музиканта після його самогубства.

На сторінці в Twitter жінка написала відкритого листа, в якому розповіла, як почувається після втрати коханого.

"Тиждень тому я втратила свою другу половинку, а мої діти втратили свого героя - свого тата. У нас було казкове життя, і тепер воно перетворилася на якусь жахливу шекспірівську трагедію. Як мені бути далі? Як мені зібрати мою розбиту душу? Єдина відповідь, яку я знаю, це виховувати наших дітей у любові, яка в мені лишалася", - написала Талінда.

Вдова Беннінґтона також звернулася до фанів музиканта. Вона написала, що її родина відчуває любов та біль прихильників Честера.

"Я хочу, щоб спільнота та прихильники по всьому світу знали, що ми відчуваємо вашу любов. Ми також відчуваємо вашу втрату. Мої діти у такому ранньому віці втратили батька. І я знаю, що всі ви допоможете зберегти живою пам'ять про нього", - сказала Талінда.

Жінка також зауважила, що її чоловік був "яскравою, люблячою душею з ангельським голосом.

"І тепер він без болю співає свої пісні у всіх наших серцях", - додала вона.

Нагадаємо, 20-го липня вокаліст групи Linkin Park Честер Беннінґтон вчинив самогубство. Тіло музиканта знайшли правоохоронці у приватній резиденції у Палос-Вердес-Естейтс, Лос-Анджелес. У виконавця лишилося шестеро дітей.

В останню путь Беннінґтона провели минулої суботи, 29 липня. Виконавця поховали за жорстких заходів безпеки.

Залиште свій коментар