"Українська Адель": чим вражала на "Голосі країни" Віталіна Мусієнко

Дата публікації
Перегляди
6273
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Українська Адель": чим вражала на "Голосі країни" Віталіна Мусієнко

Дивіться творчий шлях переможниці "Голосу країни" Віталіни Мусієнко.

У фіналі "Голосу країни" перемогла 18-річна студентка із команди Святослава Вакарчука Віталіна Мусієнко.

"Українська Адель" з Полтавщини вже на етапі сліпих прослуховувань зачарувала зіркових тренерів своїми вокальними даними, виконавши пісню "Відьма". Дівчина розчулила Святослава Вакарчука, порівнявши його із Шевченком, і вирішила йти далі саме в команді лідера гурту "Океан Ельзи". "Для мене ви сучасний Шевченко. Як він змушував наш народ плакати, сміятися, боротися, так зараз робите це ви своїми піснями", - звернулася до свого майбутнього наставника Віталіна.

Святослав Вакарчук вирішив поєднати "непередбачуваних" дівчат Тетяну Дяченко та Віталіну Мусієнко. Спочатку "українській Адель" було складно впоратися з піснею "One love", але дівчині все ж вдалося обійти свою суперницю.

Наставник Віталіни недаремно назвав її самородком. Дівчина блискуче виконала пісню гурту "Florence and the machine" і завоювала місце на прямих ефірах "Голосу країни 6".

Віталіна Мусієнко швидко завоювала прихильність публіки. "Фантастична дівчина магія, сила, експерсія" - так охарактеризувала учасницю "Голосу країни 6" ведуча ТСН Алла Мазур. Щоб достукатися до серця кожного українця, Святослав Вакарчук запропонував Віталіні виконати народну пісню.

Дівчина, яка мріяла хоча б потрапити на концерт "Океан Ельзи", у напівфіналі виступила на одній сцені зі своїм тренером та конкуренткою Іванною Червінською.

Глядачі насолоджувалися перетвореннями Віталіни. Коли вона дійшла до півфіналу, з невпевненої дівчини перетворилася на сильну вокалістку, яка крокує до своєї мрії. У півфіналі шоу Голос країни 6 Віталіна Мусієнко емоційно виконала пісню "I Will Always Love You". Щирість і глибина покорили як телеглядачів, так і Святослава Вакарчука.

У суперфіналі "Голосу країни" Віталіна Мусієнко заспівала своєрідний неофіційний гімн України - пісню Тараса Петриненка "Україна".

Саме цей виступ приніс Віталіні перемогу у суперфіналі шостого сезону пісенного конкурсу "Голос країни".

Переможниця отримала звання "голосу країни", змогу записати пісню, кліп і квартиру в Києві.

Нагадаємо, за перемогу у фіналі проекту змагались 18-річний спадкоємець музичної династії з незвичайним голосом і прогресивними музичними поглядами Влад Каращук, харизматичний ведучий корпоративів і молодий батько Павло Палійчук і вулична бандуристка з Полтави Інна Іщенко.

Наступна публікація