"УВЛИУВТ на улице Пикадилли": MONATIK і Лайма Вайкуле заспівали в дуеті

"УВЛИУВТ на улице Пикадилли": MONATIK і Лайма Вайкуле заспівали в дуеті

Зірки різних епох об'єднали свої хіти.

Відома співачка Лайма Вайкуле та мультиартист  MONATIK представили колаборацію своїх хітів із різних епох.

Відсьогодні на музичній платформі Spotify з'явився ексклюзивний плейлист, який об'єднав артистів різних жанрів, щоб по-новому поглянути на 7 хітів, під які колись усі танцювали!

Головним треком  музичного проєкту став дует MONATIK та Лайми Вайкуле. Ікони стилю двох поколінь створили унікальний мешап, об'єднавши власні треки "Я вышла на Пикадилли" і "УВЛИУВТ".

Знайомство двох артистів відбулося минулого року на фестивалі Laima Rendezvous в Юрмалі, куди MONATIK приїхав на запрошення організаторки.

Коли до мене звернулися з пропозицією освіжити пісню (а це було кілька місяців по тому, після виступу на "Рандеву" у Лайми Вайкуле та нашого з нею особистого знайомства), у мене одразу в голові виникла думка зробити мешап двох пісень і саме з видатною Лаймою! І так я прийшов до ідеї назви "УВЛИУВТ на улице Пикадилли". Дві пісні зазвучали як одна - і це було дуже круто! Я такий радий, що Лайма погодилася і ця ідея їй сподобалася, і сьогодні ми можемо почути трек"
зазначив MONATIK, один з хедлайнерів проэкту.

Ідею освіжити добре знайомі хіти підтримали й артисти нового покоління. Для музикантів проєкт став можливістю по-новому поглянути на звучання хітів, які за багато років не тільки не втратили актуальності, а й досі хороші для танців, як і раніше.

Нагадаємо, нещодавно рок-гурт The Hardkiss та мультиартист MONATIK порадували шанувальників неочікуваною колаборацією. Музиканти записали дует на динамічну композицію "Кобра" й одразу представили загадковий кліп.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів