"Танці з зірками": Слава Камінська прокоментувала виліт із шоу

"Танці з зірками": Слава Камінська прокоментувала виліт із шоу

Співачка зізналася, що не планувала так рано покидати проєкт.

Минулої неділі на каналі "1+1" відгримів третій прямий ефір проєкту "Танці з зірками-4", за результатами якого шоу покинула пара Слави Камінської та Дмитра Дікусара.

На сторінці в Instagram солістка дуету "НЕАНГЕЛИ" прокоментувала виліт. Так, співачка зізналася, що не планувала так рано покидати шоу.

Вечір відбувся не за моїм сценарієм, але в усьому є свої плюси! Для мене вони очевидні. По-перше, у дітей знову з'явилася мама і вона не в телевізорі, а поруч, що не може не тішити. По-друге, нарешті можна сміливо діставати список проблем, що накопичилися, справ, записаних на рулоні туалетного паперу, і приступати до їх реалізації! По-третє, в реєстрі друзів прибуло, а це значить, що непрочитаних повідомлень в телефоні буде ще больше. По-четверте, я досягла мети - переборола страх танцювати.
написала зірка

Крім того, Камінська висловила подяку юзерам, які голосували та своєму партнерові Дікусару за "мудрість, терпіння, розуміння і віру".

Слава Камінська і Дмитро Дікусар_1
instagram.com/babaslavka

Проєкт Слава назвала "найулюбленішим табором для дорослих", де є все, крім денного сну.

За цей час я абсолютно по-новому відкрила для себе Надію Мейхер і Санту Дімопулос, закохалася в alyona alyona, почала ще більше любити Олега Винника і подвійно захоплюватися Юлією Саніною. І всі-всі-всі учасники - велика любов і обіймашки кожному, з ким ми ділили гримерки, паркети і обіди. Найголовніше - залишатися людиною за будь-яких обставин. Люди по той бік екрану бачать лише те, що їм показують, a справжнє життя залишається за кадром.
зазначила знаменитість

Нагадаємо, у третьому ефірі Слава Камінська та Дмитро Дікусар виконали чуттєвий контемпорарі. Втім, судді оцінили танок найменшою кількістю балів – 26. Пара покинула проєкт.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів