Перейти до змісту
Вакарчук прокоментував дії українських зірок, які виступають у РФ

Вакарчук прокоментував дії українських зірок, які виступають у РФ

Музикант зауважив, що народ чекає від артистів позиції.

Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, який презентував довгоочікувану позитивну пісню, висловив  своє ставлення до ситуації, коли артистів засуджують та вішають на них ярлики, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Вакарчук пояснив, що користується старим біблійним принципом, - "не судіть і не судимі будете".

"Стараюсь не оцінювати дії інших людей, але нехай увесь позитив, який вони зробили вернеться їм в народній любові, а негатив, на мою думку, хай залишиться на їх совісті. Не буду це оцінювати, стараюсь оцінювати себе. Тому колег по цеху оцінювати не буду", - сказав Вакарчук.

Водночас музикант підкреслив, що відомі люди не можуть ніяк не демонструвати свою позицію, оскільки саме позиції від них чекають люди.

"На мою думку люди, які стають відомими і на яких звалюється популярність чи певна увага, повинні розуміти що це є моральний кредит, який дало життя. І просто робити вигляд, що нічого не сталося – неправильно. Тому я би радив, кому можна порадити: суспільство чекає від вас позиції. Найгірше, коли ви не маєте жодної позиції", - впевнений Вакарчук.

"А їхати кудись вам, чи не їхати, виступати чи ні, підтримувати на виборах чи ні, боротись проти чогось чи ні  – це ваш вибір. Головне щоб ви були у цьому впевнені і чітко могли пояснити, чому це робите", - сказав співак.

Нагадаємо, нещодавно непорозуміння сталося з поїздкою співачки Ірини Білик на територію анексованого Криму. Зірці закидали, буцімто вона виступала на дитячій "Новой волне" в Ялті, та навіть сиділа у журі конкурсу. Однак Білик пояснила, що їздила до своєї подруги на весілля.

Відео Ірина Білик розповіла про поїздку до Криму

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин