Ірина Білик розповіла, як потрапила до анексованого Криму

Дата публікації
Перегляди
4024
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ірина Білик розповіла, як потрапила до анексованого Криму

Білик пояснила свій візит до АРК

Артистка зізналася, що летіла до АРК через Москву.

Українська зірка Ірина Білик, яка прокоментувала скандальне фото з Кіркоровим, зроблене в Криму, розставила всі крапки над "і" в інциденті, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Співачка вкотре наголосила, що їздила на територію окупованого Криму на вінчання своєї подруги, а Філіпа Кіркорова випадково зустріла в місцевому ресторані.

"Це було вінчання моєї подруги Анжеліки. У травні декілька років тому я передбачила їй зустріч з чудовим чоловіком. Іноді мої подруги щось у мене запитують, тому що воно дійсно справджується. Анжеліка українка, у неї рідні в Криму і там є церква, у якій вона хотіла вінчатися. Багато хто каже, виставіть фото чи відео. Я цього робити не буду, тому що це не моє було весілля. І взагалі-то я нічого поганого не зробила. Ми просто ввечері поїхали в ресторан. Мені сказали, що Філіп у Криму. Ми з ним списалися. Ми домовлялись зустрітися. Я заходжу до ресторану і бачу, що все журі "Новой волны" у ресторані", - прокоментувала Білик.

Вона зауважила, що після того фото, яке Кіркоров зробив у ресторані, її одразу ж засудили і приписали їй виступ на пісенному конкурсі, та навіть те, що вона була членом журі "Новой волны".

"Я не розумію мотивів цієї людини. Одразу ж тут хтось написав, що я співала на "Новой волне", що я була в журі. Але це неправда. Я б хотіла судитися з усіма, хто підтримав ту неправдиву інформацію. Україна – це держава, яка прагне стати європейською. Однак виходить, як ми можемо говорити про це,  якщо друкується неправда, це не перевіряється, передруковується. Люди з задоволенням це підтримують, вірять", - зауважила зірка.

Білик додала, що багато талановитих людей поїхало з України і попросила українців не вбивати морально тих, хто вірить в Україну.

Як відомо, зараз до Криму не так просто дістатися. Поїздка Білик не стала винятком.

"Я летіла на літаках через Москву. У мого менеджера мама мешкає у Севастополі. Він мені каже: "Іро, в жодному разі не на машині, це дуже довгий шлях". Мене дуже засмутило те, що дуже далекий путь літаками. Це практично 6 -8 годин з пересадками. Я як людина, яка неодноразово працювала в Криму до всіх цих жахливих подій, я не знаю, навіщо це було все зроблено. Неможливо туди їхати, повертаєшся розбитий, вбитий. Проблема для простих людей, першою чергою", - сказала Білик.

Нагадаємо, Ірина Білик подає до суду на видання, яке втягнуло її у скандал. Артистка запевняє, що не виступала на дитячій "Новой волне" в Криму.

Ірина Білик розповіла про поїздку до Криму

Ірина Білик розповіла про поїздку до Криму

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4024
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація