Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вайнштейн стежив за своїми жертвами і збирав на них компромат

Продюсер наймав приватних детективів.

Скандально відомий кіномагнат Гарві Вайнштейн, виявляється, збирав компромат на жінок, які були жертвами сексуального насильства з його боку.

За рік до викривальної статті The New York Times, де відомі і не дуже жінки розповіли, як Вайнштейн їх домагався та ґвалтував, продюсер почав наймати приватних детективів. Зокрема, це були спеціалісти з фірм Kroll і Black Cube, керівництво останньої, до слова, складається переважно з колишніх офіцерів Моссада, політичної розвідки Ізраїлю.

Як пише The New Yorker, детективи видавали себе за борців за права жінок. Вони вивідували інформацію у жертв кіномагната, яку вони готові була повідомити журналістам. Зокрема Вайнштейн підсилав детективів до Роуз Макгавен, яка однією з перших заявила про сексуальні домагання з боку продюсера.

Жертви Вайнштейна інфографіка new

Детективи також спілкувалися з журналістами, які готували публікації про сексуальні домагання Вайнштейна. Крім цього вони збирали секс-компромат на акторок, до яких приставав продюсер.

Нагадаємо, що у жовтні більше 10 жінок звинуватили кінопродюсера Гарві Вайнштейна у сексуальних домаганнях. Згодом їхня кількість зросла до 50. Жінки, серед яких були й такі знаменитості, як Роуз Макгавен, Гвінет Пелтроу, Кейт Бекінсейл, Єва Грін, Люпіта Ніонго та інші, розповіли, як кіномагнат їх сексуально домагався, а декого навіть ґвалтував.

Залиште свій коментар

Вибір редакції