Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчителі Кейт Міддлтон розсекретили, якою герцогиня була в школі

Викладачі поділилися, що дружина принца Вільяма була дуже працьовитою.

Герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон, яка у сукні восьмирічної давнини відвідала премію BAFTA-2020, днями приїздила до Південного Вельсу.

Так, під час візиту Кейт зустрілася зі своїми шкільними вчителями – Деніз Еванс-Оллфорд, яка викладала у неї фізкультуру та Кевіном Оллфордом, вчителем німецької та французької мов.

До 14 років дружина принца Вільяма навчалася в середній школі Сент-Ендрюс у Беркширі. Як передає видання HELLO!, вчителі Кейт розповіли журналістам, якою вона була ученицею.

Кейт Міддлтон
Associated Press

"Вона була дуже працьовитою та добросовісної. Очевидно, що вона була такою ж і в спорті. Вона була приголомшливою спортсменкою і плавчинею. Вона була дуже хороша в плаванні, як і її сестра", – розповів Кевін Оллфорд.

Дізнавшись про приїзд герцогині, колишні вчителі Міддлтон захотіли з нею зустрітися та вирушили до кафе-морозива, куди вона згодом приїхала.

Принц Вільям і Кейт
Associated Press

"Вона зовні дуже змінилася з тих пір, коли ми бачили її востаннє, вона дуже виросла, але як особистість вона абсолютно не змінилася. Це була велика подія для нас, дуже емоційне возз'єднання. Після того як вона нас покинула, вона сіла в машину поруч з Вільямом і сказала: "Це мої колишні шкільні вчителі", а він сказав "Вау!" і помахав нам", - поділилися вчителі Кейт.

Нагадаємо, нещодавно Кейт Міддлтон та принц Вільям відвідали захід на честь Дня пам'яті жертв Голокосту в Вестмінстері.

Залиште свій коментар

Вибір редакції