Вдова Ларсона: Я не знаю, як житиму далі

Дата публікації
Перегляди
4187
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вдова Ларсона: Я не знаю, як житиму далі

Марина Ларькіна важко переживає втрату чоловіка

Марина Ларькіна розповіла про їхню із Сергієм історію кохання.

23-річна вдова покійного репера Ларсона, яку нарешті визнали постраждалою у справі про смертельне ДТП за участі її чоловіка, із теплою та сумною посмішкою прогулюється Андріївським узвозом.

Дівчина поспілкувалася із ТСН та поділилася спогадами про коханого Сергія Ларькіна.

Саме тут вони із Сергієм любили проводити разом час. А ще, як зізналася Марина, вони із коханим полюбляли відвідувати кінотеатр у сумнозвісному "Ультрамарині", біля якого і сталася трагічна ДТП.

"Одним із наших улюблених місць був кінотеатр "Ультрамарин", куди наразі не те, щоб зайти, повз нього і їхати важко", - розповіла дружина збитого репера.

Марина зазначила, що їхньому із Сергієм шлюбу не вистачило зовсім трохи до "паперового весілля".

"Ми не дотягнули місяць-півтора до двох років шлюбу, а знайомі до весілля ми були два місяці", - трохи зашарівшись відповідає дівчина.

"Мені здається, якби я прочитала все, що про Сергія писали до моменту нашого знайомства, я б побоялася виходити за нього заміж. Це – абсолютно дві різні людини: екранний образ якогось хулігана і спокійний сім'янин. Він якнайбільше часу прагнув проводити вдома, перебувати у затишку. Родичі, близькі, друзі знають його як великого плюшевого ведмедя, який постійно жартує, сміється, говорить різноманітними пародіями. З ним було дуже весело", - згадує Марина.

Досі дружина Ларсона нічого не змінювала у квартирі, де вони жили із коханим та спільним котиком. Дівчина зізнається, що там почувається спокійно та комфортно.

Саме тваринка допомагає Марині подолати самотність. Більше того, вона навіть замислюється, що душа коханого "переродилася" у їхньому домашньому улюбленці.

"Котику шість років. Сергій називав його "сином", а я була "прийомною мамою". Він до мене дуже звик, іноді у мене виникають навіть думки, що Сергійко вселився в Луїшу, так звати нашого кота. Зараз він постійно намагається мене обіймати, лежить поряд. Мені чомусь здається, що це бігає маленький Сергійко", - посміхаючись розповідає кохана Ларсона.

Марина зізналася, що досі не вирішила, як жити без Сергія.

"Це – дуже важко. Чесно кажучи, я про нього не говорю в минулому часі. Якщо я щось комусь розповідаю, я кажу, як воно є зараз. Якесь розуміння того, що сталося, прийшло вже на похороні, але не цілком. Мені всього 23, і життя має продовжуватися, але, чесно кажучи, в голові у мене не вкладається, що я буду робити далі, як я поводитимусь, як житиму, я не знаю нічого. Наразі я настільки розгублена, тому що протягом двох років Сергій не давав мені приводів для хвилювання (єдине виключення – це коли він був в АТО). Він для мене був і чоловіком, і старшим другом", - поділилася дівчина.

Зараз Марина Ларькіна здобуває ступінь магістра у столичному університеті та вже третього грудня, після захисту диплому, стане маркетологом. Дівчину підтримують батьки і друзі, та й сама вона максимально часто намагається "виходити в люди", щоб менше перебувати вдома на самоті.

У машині вдови репера Ларсона звучать виключно пісні у виконанні коханого, які, за словами Марини, заспокоюють її .

Нагадаємо, водійку Cadillac, з вини якої загинув Ларсон, оголосили у розшук.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня.

Вдова репера Ларсона ще не вирішила, як житиме далі

Вдова репера Ларсона ще не вирішила, як житиме далі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Дата публікації
Перегляди
4187
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація