Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ведучий "Короля десертів" Остапчук схуднув на 7 кг під час знімань проекту

Володимир також розповів, які страви вважає своїми коронними.

Телеканал "1+1" продовжує роботу над новим кулінарним реаліті "Король десертів", в якому талановиті кондитери з усієї України змагатимуться в створенні кулінарних шедеврів.

Ведучий проекту Володимир Остапчук в інтерв'ю журналу "Теленеделя" розповів про власний кулінарний талант, схуднення під час знімань кулінарного проекту і труднощі, пов'язані з цим.

"Знаєте, що найскладніше в цьому реаліті? Не їсти солодкого! Все дуже смачно і красиво. І коли ти за день бачиш десятки кілограмів десерту, утриматися від спокуси неймовірно важко. Але треба ж мати гарний вигляд, так що намагаюся, - коментує ведучий. - Для глядачів кожен епізод проекту стане святом, тому що таких неймовірних десертів вони ще не бачили. Ну і драми у нас вистачає - в ефірі будуть і інтриги, і пристрасть, і конкуренція. Мені доводиться все це згладжувати, періодично грати роль жилетки, в яку учасники можуть поплакатися".

Цікаво, що в той час, як Володимира кожен день на знімальному майданчику оточували апетитні десерти, він примудрявся худнути:

"За три тижні знімань я схуднув на 7 кг. Напевно, худну за учасників. А якщо серйозно, просто харчуватися почав по-іншому. У нас щільний робочий графік, перерви невеликі - не завжди виходить їсти вчасно і правильно. Тому одна компанія з доставки їжі з найкращим, не побоюся цього слова, дієтологом країни Наталією Самойленко, спеціально для мене, під мою кількість калорій, розробила меню".

Ведучий також розповів, які страви вважає своїми коронними:

"Якщо говорити про десерти, то це суфле. А якщо йдеться не про солодке, тоді я - герцог борщу. Наш проект розрахований на те, що десерти - це не обов'язково дорого, по-чудернацьки і з нереальної кількості дивних французьких інгредієнтів. Моє суфле, приміром, готується з п'яти, і вони знайдуться на кухні кожної господині".

Володимир Остапчук_2
прес-служба каналу "1+1"

Крім того, молодий тато Володимир Остапчук розповів, як змінилося його життя після народження другої дитини:

"Декілька днів тому зустрічався зі знайомим, у якого донька приблизно такого ж віку, як мій син. Треба було бачити, як ми спілкуємося між собою! Запитуємо один у одного: "А як ви ростете? Як спите? Що з цим робите? Скільки набираєте?". Комусь може здатись дивним, що двоє дорослих чоловіків розмовляють про коліки і підгузки. Але мені подобається бути татом. Я абсолютно спокійно можу заколисати Евана, переодягнути, пов'язати слінг і піти з ним на прогулянку".

Володимир Остапчук_4
прес-служба каналу "1+1"

Володимир Остапчук_3
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, на початку червня Володимир Остапчук зізнався, що придбав квартиру у столиці. Окрім того зірка каналу "1+1" поділився планами на літо.

Вибір редакції