Перейти до змісту
Відома дата прем’єри та подробиці серіалу "СидОренки-СидорЕнки. Ремонт стосунків"

Відома дата прем’єри та подробиці серіалу "СидОренки-СидорЕнки. Ремонт стосунків"

За сюжетом нового сезону, у родинах відбувається зміна соціальних статусів.

Уже 19 жовтня о 20:45 глядачі "1+1" побачать прем’єру нового сезону сімейного комедійного серіалу "СидОренки-СидорЕнки".

Серіал розповідає про життя двох родин – багатої та бідної, яких об’єднують не лише схожі прізвища, а й події 17-річної давнини, коли їхніх синів переплутали в пологовому будинку. Перший сезон проєкту з успіхом відбувся минулої осені, одразу завоювавши любов та увагу глядачів. А герої серіалу з’ясували, що представники різних соціальних прошарків насправді можуть мати однакові турботи, захоплення, приводи для сміху чи смутку.

За сюжетом нового сезону, який вийде під назвою "СидОренки-СидорЕнки. Ремонт стосунків", у родинах відбувається зміна соціальних статусів. Тепер Петро стає власником розкішного маєтку, а Олександр живе на його території. Проте руки Саша не опускає, і намагається налагодити свій бізнес. Про свою справу мріють також Леся та Оля, хоч порозумітися їм буде нелегко. Хлопці Рома й Вова вступають до ЗВО і розпочинають доросле життя, а їхній невгамовний Дід зустрічає нове кохання.

СидОренки-СидорЕнки_3
пресслужба каналу "1+1"

У продовженні україномовного серіалу на глядачів чекає багато цікавих несподіванок. Зокрема, у комедії з’явиться справжній тигр. За словами творців проєкту, він уже багато разів знімався в кіно, але, оскільки тварина дика, йому приділили максимум уваги. Зміну підлаштували під тигра, зняли з ним усі необхідні сцени, і лише потім взялися до роботи над іншими запланованими кадрами.

СидОренки-СидорЕнки_2
пресслужба каналу "1+1"

Дід, роль якого виконує актор Лев Сомов, у новому сезоні не лише знову закохується, а й активно цікавиться захопленнями сучасної молоді. Наприклад, за сюжетом, він їздить на сігвеї. До знімань у серіалі актор ніколи не мав справи з електросамокатом. Та спеціально для проєкту навчився на ньому їздити і не потребував допомоги каскадера.

Олександра Суржикова глядачі побачать у новому образі – з бородою. Проте такі зміни зовнішності стали не бажанням оновити стиль, а результатом депресії його героя Олександра СидОренка, пов’язаної з фінансовими проблемами.

СидОренки-СидорЕнки_1
пресслужба каналу "1+1"

У другому сезоні на героїв серіалу чекають нові проблеми, перемоги і безліч комічних моментів, в яких глядачі проєкту зможуть впізнати когось із сусідів чи знайомих.

А головне завдання сімей Сидоренків — показати глядачам, що іноді вдалий жарт — це найкращий спосіб вирішити конфлікт.

Не пропустіть прем’єру другого сезону популярного комедійного серіалу "СидОренки-СидорЕнки. Ремонт стосунків" уже 19 жовтня о 20:45 на "1+1".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин