Відомому російському актору заборонили в'їзд до України

Відомому російському актору заборонили в'їзд до України

Фото: instagram.com/kirill.grebenshchikov

Кирила Гребенщикова не пустили до нашої країни.

Відомий російський актор театру та кіно Кирило Гребенщиков поповнив лави тих знаменитостей, яким заборонили в'їзд до України.

Як повідомляється на сайті Держприкордонслужби, сьогодні, 19 листопада, Гребенщиков намагався потрапити на територію нашої країни, однак його затримали у аеропорті "Бориспіль". За словами артиста, у Києві він мав брати участь у телевізійних зніманнях.

Під час прикордонного оформлення співробітники Державної прикордонної служби України встановили, що росіянин незаконно відвідував тимчасово окуповану територію АР Крим, де брав участь у зніманнях. Такими діями він порушив вимоги законодавства України про порядок в’їзду на ТОТ України та виїзду з неї

йдеться у повідомленні Держприкордонслужби

Також зазначається, що Гребенщиков навідріз відмовлявся визнати відвідування анексованої Росією української території. Проте пояснити своє минулорічне перебування в Криму також не зміг.

У підсумку, Кирила Гребенщикова не пустили до України та заборонили йому в'їзд до країни терміном на три роки. Після цього актора відправили зворотнім рейсом до Білорусі.

Нагадаємо, що у серпні цього року російську співачку Глюкозу не пустили до України. Артистці заборонили в'їзд до нашої країни на три роки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація